BLOG GRANNA sklep.granna.pl - sklep internetowy - gry edukacyjne Granny
GRANNA na Facebooku GRANNA na YouTube
sklep.granna.pl Nowości Nasze gry Gdzie kupić? Gry na zamówienie Wsparcie edukacji DotacjeKontakt

Oferowane usługi

Niezależnie od stopnia trudności znajdziemy najbardziej optymalne rozwiązania, dostosowane do potrzeb i oczekiwań naszych klientów. 

Kompleksowo realizujemy gry na zamówienie dla firm, agencji reklamowych, fundacji, placówek rządowych, wydawnictw oraz klientów indywidualnych.

Twój pomysł przekształcimy w gotowy produkt: od koncepcji do realizacji.

Kreacja
Oferujemy pomoc przy kreacji produktu – możemy wymyślić grę dla Ciebie i Twojej firmy wg podanych założeń. Jeżeli masz już pomysł na grę, pomożemy Ci dopracować i przygotować ją do wydania.

Grafika i impozycja
Nasze doświadczone biuro graficzne może objąć opieką Twój projekt, zarówno pod kątem artystycznym jak i technicznym.
 
Produkcja
Nasze maszyny pozwalają wyprodukować dowolny rodzaj pudełka z tektury litej, a także wysokiej jakości plansze i żetony. Współpracujemy z dostawcami komponentów plastikowych, drewnianych i kart, dzięki czemu możemy kompleksowo obsłużyć każde zlecenie. Nasze zaangażowanie, wiedza i doświadczenie pozwolą zoptymalizować nasze działania w celu wyprodukowania gier zgodnie z najwyższymi standardami jakości.

Logistyka
Wyprodukowane gry dostarczamy w dowolne miejsce, w opakowaniach zbiorczych, na zafoliowanych paletach. Zapewniamy terminowe dostarczenie gry, współpracujemy z profesjonalnymi firmami spedycyjnymi realizującymi dostawy na terenie całej Europy.

Gwarancja i bezpieczeństwo

Materiały i surowce kupujemy od certyfikowanych producentów. Kompleksowo zarządzamy produkcją na wszystkich etapach produktu: zaprojektujemy, wyprodukujemy i dostarczymy grę „szytą na miarę”. 

 

Zapraszamy do współpracy!

Bądź na bieżąco, zapisz się na newsletter:
Polecamy również:
powrót na górę
Mapa serwisu | Newsletter | Katalog gier | sklep.granna.pl | Dotacje |Kontakt