BLOG GRANNA sklep.granna.pl - sklep internetowy - gry edukacyjne Granny
GRANNA na Facebooku GRANNA na YouTube
sklep.granna.pl Nowości Nasze gry Gdzie kupić? Gry na zamówienie Wsparcie edukacji DotacjeKontakt

Misja

CAŁY CZAS ROZSZERZAMY NASZĄ MISJĘ I KREUJEMY NOWE TRENDY!

Do niedawna naszą misją było tworzenie i produkowanie takich gier, jakie chcielibyśmy ofiarować swoim dzieciom i wnukom.

Dzisiaj rozszerzamy swoje przesłanie. Naszą powinnością, jako wydawcy i producenta, jest troska o to, jakie środowisko zostawimy naszym dzieciom i wnukom.

Bycie odpowiedzialnym zobowiązuje, dlatego stawiamy sobie konkretny cel w trosce o ekologię i przyszłość naszej planety – ograniczenie użycia plastikowych elementów w naszych grach.

Proekologiczna postawa to wyzwanie dla wszystkich. W dzisiejszych czasach plastik to wróg publiczny numer jeden! Okazuje się, że w większości naszych gier wcale go nie potrzebujemy. Przecież alternatywą dla plastikowych pionków i figurek może być papier lub drewno. Wielkie ruchy zaczynają się od małych kroków. My ten najmniejszy mamy już za sobą. Już w wielu naszych grach zminimalizowaliśmy użycie plastiku. Na tych grach widnieje znak: "Dbam o środowisko. Gram bez plastiku".

Szukamy jeszcze sposobu na wyeliminowanie folii , w którą zapakowane są pudełka.

Na razie zmniejszyliśmy jej grubość.

Pierwszy krok zrobiony! Spodziewajcie się kontynuacji.

Duże zmiany zaczynają się od małych rzeczy!

 I krótka notka historyczna...

GRANNA Sp. z o.o. została założona w 1991 roku przez Ewę i Konrada Falkowskich, którzy są jej właścicielami do dziś. Wsparci przez rodzinę i grono przyjaciół przez lata rozwijali wydawnictwo rozpoznawalne i uznane na rynku.

Bezpośrednią inspiracją do założenia firmy było całkiem zwyczajne wydarzenie z życia rodzinnego. Pewnego dnia chrześniak p. Ewy Falkowskiej przyniósł czeskie wydanie gry „Memory”. Wszyscy zaangażowali się w grę z czteroletnim rezolutnym chłopcem i… przegrali. To był sygnał, że warto zaproponować dzieciom ciekawe gry edukacyjne w atrakcyjnej formie: kolorowe, trwałe i wysokiej jakości. To postanowienie towarzyszy nam w GRANNIE niezmiennie od lat i każdy nowy produkt, który trafia w ręce naszych klientów ma u swoich podstaw właśnie tę myśl.

Życzymy wielu rozegranych planszowych pojedynków!

ZESPÓŁ GRANNY

Bądź na bieżąco, zapisz się na newsletter:
Polecamy również:
powrót na górę
Mapa serwisu | Newsletter | Katalog gier | sklep.granna.pl | Dotacje |Kontakt