BLOG GRANNA sklep.granna.pl - sklep internetowy - gry edukacyjne Granny
GRANNA na Facebooku GRANNA na YouTube
sklep.granna.pl Nowości Nasze gry Gdzie kupić? Gry na zamówienie Wsparcie edukacji DotacjeKontakt

Aktualności

powrót
Targi Kid's Time - podsumowanie

09.03.2018

Targi Kid's Time - podsumowanie

Za nami udział w IX Międzynarodowych Targach Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka KIDS' TIME 2018. To jedno z najwazniejszych  wydarzeń branży dziecięcej w Europie Środkowo-Wschodniej. Podczas tegorocznej wystawy wzięło udział: 520 firm z 22 krajów. Targi odwiedziło 7515 osób z branży.

KIDS' TIME 2018 w liczbach:

- 520 wystawców z 22 krajów;

- 854: liczba zaprezentowanych marek;

- 7515 branżowych zwiedzających.

 

W czasie targów KIDS’ TIME miały miejsce spotkania z polskimi i zagranicznymi specjalistami sektora branży dziecięcej i marketingu. Po raz kolejny w programie targów znalazły się obrady Polsko-Rosyjsko-Białoruskiego Okrągłego Stołu, w którym, oprócz delegacji z Rosji, wzięły udział firmy z Białorusi oraz przedsiębiorcy z Polski. W ramach spotkania omówiono między innymi trendy marketingowe, jakie panują obecnie na rynkach wschodnich. Tegoroczne targi były również okazją do organizacji spotkania blogerek parentingowych z przedstawicielami branży dziecięcej. Ponad 20 blogerek z całej Polski przyjechało do Kielc, by w czasie targów zapoznać się z najnowszą ofertą produktową firm branży dziecięcej oraz ich rynkowymi hitami. Międzynarodowe znaczenie targów podkreśliła obecność przedstawicieli zagranicznej prasy branżowej z Norwegii, Szwecji, Wielkiej Brytanii, Niemiec, Stanów Zjednoczonych i Rosji. 

Dla nas to czas pełen pracy, która jest bardzo inspirująca i pozwala nam spotkać naszych stałych klientów oraz pokazac tym zupełnie nowym nasze gry. 

Dziękujemy za odwiedzienie nas i do usłyszenia :) 

powrót
Bądź na bieżąco, zapisz się na newsletter:
Polecamy również:
powrót na górę
Mapa serwisu | Newsletter | Katalog gier | sklep.granna.pl | Dotacje |Kontakt